Амоній кислий фтористий

Замовити

Амоній кислий фтористий

Категорія: Для нафтопереробної промисловості

Формула:

Опис

Амоній фтористий кислий (Біфторид амонію) - безбарвні, гігроскопічні кристали з високою розчинністю у воді і ромбічною кристалічною структурою, які не розчиняються в етиловому спирті та ацетоні.
Біфторид амонію застосовується в скляній промисловості, для травлення і полірування скляних і кришталевих предметів, чорної і кольорової металургії, теплоенергетики для очистки від накипу та дезінфекції труб водяних бойлерів, систем подачі води і генерації пари, в нафтовій галузі, хімічній промисловості, як антисептик (для збереження шкіри та деревини), для регулювання ферментації (замість фтористоводневої кислоти), при фарбуванні (як протрава).

Виробництво амонію фтористого кислого


Цей продукт виготовляють, реагуючи кислу сіль амонію з плавиковою кислотою.

Вимоги по транспортування і зберігання


Для транспортування і зберігання амонію фтористого кислого використовують паперові або поліпропіленові мішки з вкладишами, перевозять у закритому транспорті, зберігають у вентильованих складах, захищених від вологи.

Що таке амоній кислий фтористий?

image not found

Амоній кислий фтористий – це хімічна сполука, безбарвні гігроскопічні кристали з високою розчинністю у воді і ромбічною кристалічною структурою; не розчиняються в етиловому спирті та ацетоні.

Які існують особливості зберігання амонію кислого фтористого?

image not found

Амоній кислий фтористий потрібно зберігати в добре вентильованому складському приміщенні, захищеному від вологи. Продукт упаковують в паперові чи поліпропіленові мішки зі спеціальними вкладишами для додаткового захисту.

Як правильно транспортувати амоній кислий фтористий?

image not found

Транспортування амонію кислого фтористого відбувається в паперових або поліпропіленових мішках з вкладишами, в критих вагонах або автомашинах для захисту від зовнішніх факторів, зокрема вологи.

Схожа продукція

Сульфамінова кислота

КГ

Пластифікатор С-3

КГ

Натрій тіосульфат (сірчанокислий натрій)

КГ

Натрій безводний сульфіт (натрій сірчистокислий)

КГ

    Напишіть нам