Найчастіші питання

Як я можу зробити замовлення на вашому сайті?

image not found

Ви можете вибрати потрібний хімічний продукт або сировину в нашому каталозі. Потім можете замовити дзвінок у нас для уточнення деталей або самостійно набрати нашого менеджера по телефону +38 (099) 190-05-97 або +38 (098) 026-72-71.

Які способи доставки ви пропонуєте?

image not found

Ми пропонуємо доставку за допомогою таких служб: "Нова Пошта", "Делівері", та "SAT". Зазвичай доставка здійснюється Новою Поштою.

Скільки часу займає доставка?

image not found

Зазвичай, доставка займає від 1 до 3 робочих днів, залежно від віддаленості і точного місця проживання. Ми надсилаємо товар одразу після підтвердження замовлення.

Яка форма оплати доступна?

image not found

Ви можете скористатися будь-яким зручним для вас способом оплати: оплатити готівкою при отриманні товару або оплата на розрахунковий рахунок.

Чи нешкідливі для здоров'я ваші хімічні продукти та сировина?

image not found

Специфікації безпеки кожного продукту представлені на його сторінці та на самому товарі. Дотримуйтесь рекомендацій щодо використання та зберігання, щоб забезпечити вашу безпеку.

Як я можу зв'язатися з вами, якщо у мене виникнуть питання або проблеми?

image not found

Ми завжди готові допомогти вам через нашу службу підтримки. Ви можете зв'язатися з нами через форму зворотного зв'язку на сайті або по телефону.

Чи можу я відмінити або змінити замовлення після його підтвердження?

image not found

Так, ви можете відмінити або змінити замовлення. Однак, будь ласка, зверніться до нас якомога швидше, щоб забезпечити відміну або зміну до того, як ми відправимо товар.

Чому немає ціни на товар?

image not found

Хімічна продукція та інші товари продаються оптом - тому ціна, на кожне замовлення, обчислюється менеджером під час дзвінку індивідуально, відповідно до об'єму замовлення та хімічного товару