Мастило силіконове в аерозолі 320 мл

Замовити

Мастило силіконове в аерозолі 320 мл

Категорія: Для машинобудування та металургії, Інша хім. сировина

Формула:

Опис

Мастило силіконове – має хімічну інертність, здатність не викликати корозії поверхні металів. Має набагато більший проміжок робочих температур, порівняно з мінеральними мастилами. Температури для роботи від - 40 ° С до + 600 ° С. В'язкість даного мастила не залежить від температури роботи.
Кремнійорганічна мастило це дуже хороший діелектрик, у неї немає запаху та смаку, а також не викликає негативних впливів на організм людей.
Силіконове мастило утворює на поверхні щільний полімерний захисний шар, за допомогою якого поверхня стає слизькою і здатна відштовхувати воду. Також великий плюс мастила дуже хороша плинність, що дозволяє створювати плівку у важкодоступних місцях. Має функції гарної адгезії по відношенню до дерева, металів, гуми, пластику, скла. Водою змити не можна.
Головна функція силіконового мастила змазування прес форм металевих, а також відмінно змащує пластмасові механізми, тому що вона не виявляє руйнівних дій на пластик. Її наносять на деталі, які інтенсивно обертаються та труться, захищають розплавлені припої. петлі, і багато інших механізмів, а також автомобільні шини, покриття кузовів. ущільнювачами з гуми для люків та дверей, щоб не замерзали.
Використовують кремнійорганічну мастило в побуті, змащують замки, дверні петлі, і багато інших механізмів, а також автомобільні шини, покриття кузовів.
Багато використовують мастило під час роботи із зовнішніми деталями автомобілів, ущільнювачами з гуми для люків і дверей, ніж замерзали. Можна відновити за допомогою силікону автомобільний бампер, а також гумові та пластикові деталі оздоблення. Здатна відновити колір, який вже вигорів, надаючи при цьому деталям насичений і стійкий блиск, також виконує захисну функцію деталей від зовнішніх процесів, якщо її застосовувати.
Транспортується всіма видами транспорту.

Схожа продукція

Піноутворювач для лиття

КГ

Калій гідроксид

КГ

Цинк хлористий

КГ

Триетаноламін

КГ

    Напишіть нам