Піноутворювач для лиття

Замовити

Піноутворювач для лиття

Категорія: Інша хім. сировина

Формула:

Опис

Піноутворювач - це розчин на основі води з поверхнево-активних аніонних речовин (ПАР) разом зі стабілізуючими добавками.

Основна галузь використання — ливарне виробництво, даний піноутворювач використовують як наповнювач для рідких сумішей, що само твердіють (ЖСС) з метою отримання стрижнів і форм. Разом з вогнетривкими складовими та рідкою композицією, його використовують для виготовлення формувальної суміші.

Для приготування рідкої композиції використовують піноутворювач Ялан-ЖСС із сполучними, які можуть бути органічними та неорганічними (дуже часто використовують рідке скло). Для приготування вогнетривкої композиції використовують наповнювач, це може бути кварцовий дрібнозернистий пісок і отверджувач (силикат двокальцевий, нефеліновий шлам, ферохромовий шлак).

Стрижні та форми на основі цих сумішей твердне на повітрі від 20 до 60 хвилин. Щоб поліпшити процес вибивання самотвердіючої суміші, що містить неорганічний сполучний матеріал (рідке скло), можуть додавати в невеликих кількостях спеціальні добавки (штучні смоли).

Піноутворювач Ялан-ЖСС не є небезпечною речовиною. У процесі роботи рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту.

Схожа продукція

Піноутворювач для лиття

КГ

Мастило силіконове в аерозолі 320 мл

КГ

Смола епоксидна

КГ

Затверджувач ПЕПА

КГ

    Напишіть нам