Пропіленгліколь

Замовити

Пропіленгліколь

Категорія: Для машинобудування та металургії, Інша хім. сировина

Формула: C3H6(OH)2

Опис

Пропіленгліколь - являє собою в'язку, безбарвну субстанцію, зі специфічним неяскраво вираженим запахом і солодкуватим смаком. Має дуже високі гігроскопічні властивості. Робочий температурний режим кипить при 187-188 С, замерзає при температурі 60.
Має властивості розчинника, що дає можливість використовувати його для змішування реактивів, які між собою не змішуються.
Важлива якість пропіленгліколю те, що він не є небезпечним і нетоксичним. На відміну від інших гліколей, він не завдасть шкоди, навіть у випадках тривалої роботи з ним або потрапляння всередину організму.
Всі речовини, виготовлені на основі пропіленгліколю, мають ряд переваг - це антипінна властивість, антикорозійна та антинакипна. Такі теплоносії використовуються у вентиляційних системах та опалювальних житлових приміщень. Також у системах холодильного та промислового обладнання з метою охолодження цих конструкцій. Часто переважно в зимовий час використовують для консервації катерів та яхт.
Він використовується як волого утримуючий, пом'якшувальний, диспергуючий агент. Включають його до рецепту кондитерських виробів, слабо алкогольних і без алкогольних напоїв. Він відомий як харчова добавка Е1520.
Входить до структури багатьох шампунів, кремів, еліксирів, ополіскувачів для волосся, помад, масок для волосся.
Наливають у різну тару від каністр 10 л до бочок 200 л, можливість перевозити всіма видами транспорту.

Схожа продукція

Піноутворювач для лиття

КГ

Калій гідроксид

КГ

Цинк хлористий

КГ

Триетаноламін

КГ

    Напишіть нам