Сечовина

Замовити

Сечовина

Категорія: Для гірничодобувної промисловості, Для машинобудування та металургії, Для нафтопереробної промисловості, Інша хім. сировина

Формула: (NH2)2CO

Опис

Сечовину випускають у вигляді гранул, можуть бути білі або безбарвні, запаху не має. Розмір гранул від одного до чотирьох міліметрів. Добре розчиняється у воді, а також у спиртах, аміаку, сірчистих ангідридах. Не розчиняється у хлороформі та алканах.
Сечовина добре входить у реакції і здатний утворювати комплексні сполуки з більшістю речовин, як приклад, може бути перекис водню, насичені вуглеводні, такі реакції застосовують у промислової галузі, щоб депарафінізувати нафту. Головна особливість карбаміду це високий вміст азоту, він більший ніж 46%, це значно більше, ніж в інших добривах, що містять азот.
Сечовину випускають двох видів: марка А та марка Б. Марка А використовують на підприємствах хімічної галузі, також він задіяний у багатьох виробництвах, марка Б виступає як азотне мінеральне добрива. Найбільша сфера споживання карбаміду Б — сільське господарство, особливо у рослинництві, підходить всім видів сільськогосподарських культур, оскільки він здатний стимулювати і сприяти зростанню, і навіть всім типів грунтів, удобрює і підгодовує її. У тваринництві цю марку карбаміду використовують як кормову добавку.
Сечовина марки А бере участь у процесі синтезу сечовино-альдегідних смол, які застосовуються як адгезиви при виробництві деревноволокнистих плит ДВП, а також у виробництві меблів.
Сечовина використовується якщо необхідна депарафінізація олії та моторного палива, щоб виділився м'який парафін, який у свою чергу застосовують для виробництва жирних спиртів, кислот, миючих засобів та білково-вітамінних препаратів. Також карбамід використовують у виробництві лікарських та фармацевтичних препаратів. З карбаміду синтезують гербіциди, які застосовують щоб знищувати небажану рослинність.
Сечовина транспортують будь-яким видом транспорту.

Схожа продукція

Піноутворювач для лиття

КГ

Сульфамінова кислота

КГ

Пластифікатор С-3

КГ

Натрій тіосульфат (сірчанокислий натрій)

КГ

    Напишіть нам