Силікагель ВСДГ/ ВСВГ

Замовити

Силікагель ВСДГ/ ВСВГ

Категорія: Для машинобудування та металургії, Для нафтопереробної промисловості, Для харчової промисловості, Хімічна продукція

Формула: xSi O2 • nH2 O

Опис

Силікагель відноситься до сорбентів. На вигляд - висушені гелі видні кульки кремнієвої кислоти. Структурний склад відрізняється високою пористістю, що утворюється за рахунок дуже дрібних круглих частинок. Хімічна складова – дві – окис кремнію.
Силікагель виникає в процесі реакції силікату натрію та сірчаної кислоти, замість кислоти використовують сірчано-кислий алюміній, що містить сірчану кислоту. В кінці реакції субстанцію, що вийшла, промивають, потім добре просушують.
Застосування безпосередньо пов'язане з його здібностями, що адсорбують, осушують повітря будівель, де підвищена вологість, повітря, що надходить за допомогою компресорних установок. Осушують гази промислового та природного походження, такі як кисень, водень, хлор, азот, вуглекислий газ. За допомогою силікагелю освітлюють та осушують рідини, які погано розчиняються у воді. Очищають промислові олії. Багато витрачають у виробництві складів, які використовують як заповнювач туалетів для домашніх тварин.
Використовують як вологопоглинач, якщо необхідно довго зберігати речі.
У промисловості за збереження устаткування, деталей машин, різних верстатів.
У шкіряному при збереженні шкір, а також шкіряних речей. Широко використовують у побуті за збереження шкіряного одягу, шкіряного взуття, сумок.
У харчовій промисловості під час зберігання харчових продуктів.
Продаємо марки КСКГ та марки КСМГ.
ВСДГ розшифровується як великий-силікагель-дрібнопористий-гранульований. Він використовує, щоб осушити повітря, якщо вологість перевищує 70%. Застосовують, щоб очистити та осушити технічні гази та олії.
ВСВГ розшифровується як великий-силікагель-великопористий-гранульований. Використовують, щоб осушити повітря, якщо вологість перевищує 80%. З його допомогою очищають промислові олії.
Перевозять будь-якими транспортними засобами. Зберігається у сухих складах.

Схожа продукція

Сульфамінова кислота

КГ

Пластифікатор С-3

КГ

Натрій тіосульфат (сірчанокислий натрій)

КГ

Натрій безводний сульфіт (натрій сірчистокислий)

КГ

    Напишіть нам