Силікагель фасований

Замовити

Силікагель фасований

Категорія: Хімічна продукція

Формула: x SiO2 • n H2O

Опис

Наша компанія пропонує силікагель фасований або вологопоглинаючі пакети. Є спеціальні тканинні захисні мішечки, в які насипають вологопоглиначі.
Надійно захистить ваше обладнання від корозії та вологи.
Така фасування користується попитом у багатьох виробників. Області використання – фармацевтична, електронна, шкіряна, парфумерна, скляна, автомобільна, машинобудівна, харчова, аграрна, взуттєва, трикотажна, меблева та багато інших. Основна мета використання – збереження продукції та виробів у процесі транспортування та зберігання від впливу вологи, корозії, конденсату.

Як вологопоглинач використовують силікагелі різних марок:
- ВСДГ
- ВСВГ

Силікагель – високопористе тіло. Випускають у вигляді зерен чи гранул. Основні фізичні властивості: не розчиняється в жирах, практично не розчиняється в органічних розчинниках та кислотах, крім плавикової кислоти, з якою вступає в реакцію. Не має запаху, не спалахує, не леткий.
Силікагель ВСДГ і ВСВГ використовують з метою осушення повітря в будинках та спорудах, де підвищена вологість, також сушать повітря в компресорах. Застосовують для сушіння промислових та природних газів. Нерідко застосовують, щоб очистити різні промислові олії.

Збереже споживчі товари, агарну продукцію та харчову від вологи під час транспортування та тривалого зберігання.
Вологопоглинаючі пакети застосовують, щоб захистити від корозії та вологи деталі машин, верстати, агрегати, різне устаткування при тривалому зберіганні. Також їх використовують для збереження виробів зі шкіри, тканини, сумок, взуття, одягу. Широко застосовується при транспортуванні продуктів, які чутливі до вологи: зерно, ячмінь, просо, борошно, різноманітне насіння.
Після використання фасований силікагель утилізується, як звичайне сміття, він не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Схожа продукція

Паста КПД

Паста КПД

КГ

Нікель сірчанокислий 7-водний

КГ

Силікагель індикаторний

КГ

Силікагель ВСДГ/ ВСВГ

КГ

    Напишіть нам