Силікагель індикаторний

Замовити

Силікагель індикаторний

Категорія: Для машинобудування та металургії, Для нафтопереробної промисловості, Для харчової промисловості, Хімічна продукція

Формула:

Опис

Силікагель випускається у вигляді зерен, форма може бути овальна або сферична. За своєю суттю це кремнієва кислота, яку висушили в гель. Основне призначення це осушувати повітря та промислові гази. Чи здатний поглинати воду, за рахунок цього його використовують, щоб осушувати різні рідини. А також, використовують, коли консервують обладнання, щоб запобігти корозії. Має можливість сорбувати пари органічних сполук, що дозволяє використовувати його, щоб уловлювати пари бензинів, ефірів, ацетонів у повітрі, бензолі, в газових печах, а також бензинів з природного газу. Чи здатний ще поглинути субстанції з рідкої фази, за рахунок цього його застосовують, щоб очистити промислові масла, а так само щоб видалити з нафти високополімерні смолянисті речовини.
Індикаторний по суті є силікагель КСМГ, але його додатково просочують розчином солей кобальту.
Спочатку гранули блакитного кольору, але коли вони починають насичуватися вологою - їхня активність знижується і вони стають рожевими.
Індикаторний силікагель застосовують, щоб контролювати відносну вологість повітря в закритому просторі, він задіяний у виробництві деяких видів скла для оптики, а також застосовують, щоб контролювати вологість середовища, коли перевозять або зберігають деталі машин, оптичні прилади та інші матеріали, в лабораторія та медичної техніки.
Перевозять будь-яким видом транспорту. Зберігають його у критих складських приміщеннях, які мають бути сухими. Гарантійний період зберігання 1 рік із дня виробництва.

Схожа продукція

Сульфамінова кислота

КГ

Пластифікатор С-3

КГ

Натрій тіосульфат (сірчанокислий натрій)

КГ

Натрій безводний сульфіт (натрій сірчистокислий)

КГ

    Напишіть нам